15/02/2017 Вийшов другий номер електронного часопису "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ"

Наші сподівання на плідну співпрацю не минули марно – після першого, цікавого, успішного та поміченого номеру  часопису «КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ», редколегія електронного видання була просто завалена статтями та напрацюваннями не тільки запорозьких дослідників рідного краю, а й дописувачами з усієї України!


Від Головного редактора

 

Шановане товариство!

 

Вітаю Вас, друзі з виходом чергового, вже другого, номеру часопису запорозького краєзнавчого руху –

електронного видання

«КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ»!

 

Всі ми з вами, весь світ вступив у новий, 2017 рік! Що принесе він людству і безпосередньо кожному з нас?  Хочется вірити, що переможе здоровий глузд: закінчится незрозуміла війна, до влади прийдуть українські патріоти і ми всі разом зрештою зможемо вибиратися з того провалля, в яке  звалила нас сучасна історія.

 

Новий рік почався з непересічної події – 23 січня в Києві, в Інституті історії України Національної Академії Наук відбувся черговий, VІ з’їзд Національної спілки краєзнавців України, в роботі якого прийняли участь делегати з усих областей України, представники провідних дослідницьких установ нашої держави, влади та краєзнавчої громадськості. Звіт Правління Спілки дав можливість більш докладно дізнатись про роботу всієї творчої спілки краєзнавців України та узагальнив кращі напрацювання на обласних, районних та міських рівнях, окреслив проблеми краєзнавчого напрямку досліджень та роботи осередків, окреслив шляхи їх подолання, визначив напрямки нової роботи.

Виступи делегатів, безпосереднє спілкування з колегами надали новий імпульс та бажання  до плідної праці. Глибоко переконанний, що і ми – спільчани, історики, краєзнавці, патріоти своєї рідної землі. своєю роботою, своєю громадянською позицією  внесемо і свою частку в побудову нової України.

Репортажу з роботи  VІ з’їзду НСКУ та його матеріалам присвячено більшу частину цього номеру часопису.

 

  У цьому номері, як ми і обіцяли, започатковано вже нові розділи:

«ЗАПОРІЖЖЯ – ТИСЯЧОЛІТНЄ МІСТО ЗА ПОРОГАМИ», до якого увійшли матеріали, що презентують новий проект Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України з одноіменною назвою, присвяченої питанням методології сучасної урбаністики, новим дослідженням джерельної бази, проблемним питанням історії міста як цілісного організму, безпосередньо вивченню міста Запоріжжя, та іншим, що дозволять максимально розкрити цю тему;

«НЕМАТЕРІАЛЬНА СПАДЩИНА ЗАПОРОЖЖЯ»; «ДЖЕРЕЛОЗНАВСТВО»;

«ЕТНОГРАФІЧНЕ ЗАПОРОЖЖЯ»; «НАШІ СЛАВНІ ЗАПОРОЖЦІ».

 

Запрошуємо всіх небайдужих і надалі залучатись до роботи нашого проекту краєзнавчого електронного видання «КРАЄЗНАВСТО ЗАПОРОЖЖЯ» і щиро бажаємо творчого натхнення!

Write a comment

Comments: 0