Перший електронний часопис ЗОО НСКУ


Електронне краєзнавче видання запорозького осередку Національної спілки краєзнавців - "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ" - перший проект, що вже розпочав свою роботу із низки запланованих до реалізації у 2016 році.

    Часопис стане майданчиком для спілкування краєзнавців всього регіону, держави, а також надасть можливість залучення до дискусій патріотів Запорожжя, які мешкають, працюють чи навчаються також і за межами країни.
   Доступність та інтерактивність у висвітлені та обговорені проблем краєзнавчої громади,  шляхів та перспектив розвитку краєзнавчого руху, робить запропонований Спілкою електронний ресурс одним із самих затребуваних на теперішній складний час розвитку держави та регіону.
   Саме існування часопису у формі інтернет-ресурсу зробить максимально доступною для кожного небайдужого таку необхідну сьогодні інформацію з історії Запорожжя, надасть можливість спільними зусиллями відродити традиції і культуру народу древнього та оповитого легендами краю.
   Залучитись до роботи проекту електронного журналу "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ" - справа для кожного небайдужого до історичної спадщини своєї Батьківщини: піднімайте болючі для Вас питання досліджень, діліться з краєзнавчою громадою своїми відкриттями, поширюйте інформацію та залучайте до своїх проектів якомога більше активних людей, дізнавайтесь про успіхи та досвід краєзнавців-професіоналів.
    І це лише частковий перелік тих можливостей, які надає Вам нова для нас форма краєзнавчої роботи - інтерактивний електронний часопис запорозьких краєзнавців: заходьте на сторінки видання - і отримуйте всю необхідну для Вас інформацію!
   Тож, вітаємо Вас, колеги, з початком нового проекту, зробленого з любов`ю до України!
Download
№ 1 2016 КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ
01 2016 Краєзнавство Запорожжя.pdf
Adobe Acrobat Document 7.6 MB
Download
№ 2 2017 КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ
Краєзнавство_Запорожжя_2017-2.PDF
Adobe Acrobat Document 6.8 MB

Download
№ 3 2017 КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ
03 2017 КРАЄЗНАВСТВО_ЗАПОРОЖЖЯ.pdf
Adobe Acrobat Document 7.4 MB
Download
№ 4 2017 КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ
04 2017 КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ.pdf
Adobe Acrobat Document 9.5 MB

Електронний часопис "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ" виходитиме у двох варіантах:

 -  безпосередньо електронному - з періодичність один раз на місяць

   Електронний примірник має як інтерактивний вигляд сайту з розміщеними на ньому матеріалами та можливістю спілкування з їх авторами, так і буде поширюватись у вигляді електронного файлу у форматі .pdf на адреси електронних поштових скриньок бібліотек, музеїв, заповідників, навчальних закладів, громадських організацій, співгромадян та однодумців, а також огранів державної влади та місцевого самоврядування.

 - паперовому - з періодичністю один раз на три місяці (наклад видання залежатиме від наявного розміру фінансування: мінімум одного обов`язкового примірника для фондів Запорізької обласної наукової бібліотеки та декількох сигнальних).

   Паперовий варіант краєзнавчого видання матиме відмінності в кількості візуального матеріалу до розміщених в ньому статей через певні обмеження до  об`єму друкованого матеріалу.

17/07/2017 Побачив світ новий №4 часопису "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ"

Електронне видання Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України збільшує свою аудиторію!

Нові статті та дослідження, розміщені в матеріалах нового номеру краєзнавчого часопису, захоплюють своїми відкриттями, новим поглядом на відомі історичні події, розкривають всім небайдужим таємниці запорозької землі! 


Read More

18/05/2017 Вийшов новий номер електронного часопису "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ"-№ 3

   Краєзнавча спільнота Запорізької області продовжує активно працювати, наповнюючи новими та цікавими дослідженнями історії, традицій, культури свого краю  інформаційний простір запорозької громади.

    Новий номер електронного часопису краєзнавців Запорожжя отримав гідне наповнення: нові автори та нові теми відкриють перед допитливим читачем нові сторінки історії, обличчя. 


Read More

15/02/2017 Вийшов другий номер електронного часопису "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ"

Наші сподівання на плідну співпрацю не минули марно – після першого, цікавого, успішного та поміченого номеру  часопису «КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ», редколегія електронного видання була просто завалена статтями та напрацюваннями не тільки запорозьких дослідників рідного краю, а й дописувачами з усієї України!


Read More 0 Comments

23/01/2017 Презентація першого номеру запорозького краєзнавчого часопису на VI з`їзді Національної спілки краєзнавців України

Делегати з`їзду від Запорізької регіональної організації передали Голові Національної спілки перший,  сигнальний друкований  номер електронного часопису "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ"


Read More 0 Comments

27/12/2016 Презентація першого номера електронного часопису запорізьких краєзнавців "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ"

Запорізька обласна організація Національної спілки краєзнавців України  започаткувала електронне видання Спілки - "КРАЄЗНАВСТО ЗАПОРОЖЖЯ". Часопис стане майданчиком як для професійних дослідників запорозького краю, так і для всих небайдужих, хто переймається питаннями його історії, культури та традицій.


Read More 0 Comments