ТУРИСТИЧНЕ КРАЄЗНАВСТО


Запорізька область відома своїми неймовірними туристичними принадами як природничими, так і історичними. Автори статей, розміщених в Розділі "Туристичне краєзнавство" електронного часопису Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України "КРАЄЗНАВСТО ЗАПОРОЖЖЯ", ознайомлять читача як з перспиктивами та напрямками розвитку туристичного краєзнавства на теренах Запорозької земля, так і розкриють таємниці розташованих на ній об'єктів туризму- справжніх чудес України.


12/11/2016 Участь членів комісії з туристичного краєзнавства Спілки  у засіданні круглого столу "Тенденції розвитку туризму: тренди, бренди та основні напрямки

Захід організовано Запорізькою обласною туристичною асоціацією спільно з Всеукраїнською асоціацією гідів та за підтримки ДП  «Навчально-консультаційний центр по туризму" Міністерства культури України, під патронатом Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 


Read More 0 Comments

26-27/10/2016 Спілка краєзнавців Запорожжя - учасник форуму юних екскурсоводів

За участю запорозьких краєзнавців пройшов Запорізький обласний Форум юних екскурсоводів серед учнівської молоді «Край, в якому я живу: екскурсія для друга» , організований Комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОДА.


Read More 0 Comments

20-21/10/2016  Представництво  спілки краєзнавців на міжнародній конференції з питань туризму

Голова комісії з туристичного краєзнавства представила ЗОО НСКУ на VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання, реабілітації, спорту і туризму», присвячена 15-річчю заснування Інституту здоров’я, спорту і туризму.

 


Read More 0 Comments

21/05/2016 Запорізькі краєзнавці презентували себе на першому туристичному фестивалі-ярмарку

Запорізька обласна організація національної спілки краєзнавців України презентувала себе на першому в Запоріжжі туристичному фестивалі-ярмарці, організатором якого виступив Департамент культури, туризму, національностей та релігій  облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Запорізька обласна туристична асоціація» за підтримки облдержадміністрації, обласної ради та Запорізької міської ради.

 


Read More 0 Comments