Бібліотечне краєзнавство


Розділ "Бібліотечне краєзнавство" першого електронного часопису Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України "КРАЄЗНАВСТО ЗАПОРОЖЖЯ" присвячено діяльності, яка надає публічним бібліотекам місцевого колориту, регіональної специфіки, самобутності. Дізнавайтесь про іноваційні форми роботи з краєзнавчою книгою, нові джерела поповнення фондів, виставкові новації, музейні функції бібліотек, створення іентерактивних електронних ресурсів, краєзнавчіх продуктів та послуг.


01/12/2016 "Поетами народжуються" - Вечір пам`яті до 40-річчя від дня народження запорозької поетеси та піснярки Марини Брацило

  02 грудня 2016 року Мариночці Брацило - нашій землячці, поетесі Запорозького краю, авторці та виконавиці справжніх за духом українських пісень, мало б виповнитися 40 років.

Вечір пам`яті, до співорганізаторів якого долучилась і Запорізька спілка краєзнавців, став можливим завдячуючі родині поетеси та основному його організатору - краєзнавчому відділу Запорізької обласної бібліотеки.


Read More 1 Comments